Відповідно до наказу Державної служби якості освіти України від 25.10.2018 р. № 01-13/42 «Про вивчення діяльності органів управління освітою Івано-Франківської області» з 29 жовтня по 02 листопада 2018 року в області перебувають представники Служби. Метою візиту є вивчення стану організованого початку 2018/2019 навчального року в умовах Нової української школи крізь призму роботи департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, місцевих органів управління освітою. У рамках вивчення здійснено виїзди у Надвірнянський, Верховинський райони, міста Івано-Франківськ та Яремче,  де відвідано заклади освіти, проведено зустрічі з педагогічними колективами, працівниками відділів, управлінь освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Члени комісії ознайомились із організацією освітнього процесу, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, станом використання освітньої субвенції з метою створення нового освітнього середовища.  За результатами відвідин буде окреслено ряд проблем, які виникають у процесі реалізації закладами освіти області Концепції Нової української школи, визначено шляхи їх вирішення та напрацьовано відповідні рекомендації.

 

1 листопада цього року урочисто відкрився фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків. Змагання триватимуть до 5 листопада на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради та Приватного вищого навчального закладу “Університет Короля Данила”. Для участі в них прибуло 15 команд з 9 областей України та м. Києва. Івано-Франківщину представлятимуть 3 команди: збірна команда закладів освіти Коломийської міської ради, команда Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату та збірна команда закладів освіти Делятинської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

22-24 жовтня 2019 року відбудуться Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. 

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій, який з 2009 року представляє інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції сучасного навчального обладнання та дидактичних засобів, електронних освітніх ресурсів, інноваційних програм і рішень для осучаснення освітнього процесу, впровадження ефективних педагогічних технологій; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

Детальніше...

Від імені Інституту політико-правових та релігійних досліджень та від себе особисто засвідчую Вам повагу та повідомляю наступне. Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях становлення української державності» до Дня Незалежності України (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави, створення умов для творчого зростання обдарованої молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти заклади вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Конкурс проходить з 08 квітня 2019 року по 24 серпня 2019 року.

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 20 серпня 2019 року.

Враховуючи викладене, пропонуємо розмістити на офіційному веб-сайті ввіреного Вам органу інформацію про Конкурс, а також запросити молодь до участі у заході.

Додаткова інформація: ТУТ Про результати розгляду листа просимо поінформувати, шляхом направлення відповіді на поштову та електронну адреси Інституту.

Додаткова інформація: Про проведення Національного конкурсу творчих робіт(есе) "Шлях становлення української державності"

 

З ініціативи департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА (директор В. Кімакович) та підтримки ректора ІФОІППО Р. Зуб'яка сьогодні розпочали свою роботу Управлінські студії з проблеми "Нова українська школа: інше управління".  Програму підготовки новопризначених керівників НУШ розроблено з урахуванням принципів системності, технологічності, варіативності, компетентнісного підходу до організації освітнього процесу та затверджено науково-методичною радою інституту. 

Метою діяльності студій є підготовка. адміністрації ЗЗСО області до ефективного управління школою в умовах НУШ з урахуванням основних напрямів державної політики в галузі освіти та запитів суспільства. 

Детальніше...

25 січня 2019 року у м. Києві за участю подружжя  Порошенків відбулася Всеукраїнська Рада з інклюзивної освіти.

У заході взяла  участь делегація Івано-Франківської області, у складі якої були голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою, а також директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики  обласної державної адміністрації  Віктор Кімакович.

Перед початком засідання  учасники ознайомились із моделями приміщень, у яких створені доступні та  якісні умови  для дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі, моделлю ресурсної кімнати, навчальними програмами і дидактичними матеріалами, проектами  Медіатеки  та «Арсеналу ідей». 

Упродовж роботи було заслухано звіт Фонду Порошенка за результатами  національного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Детальніше...

Відповідно до домовленостей про співпрацю між Івано-Франківською та Херсонською облдержадміністраціями щодо обміну делегаціями учнів для відпочинку у Карпатах та на Азовському і Чорному морях 37 дітей учасників антитерористичної операції та дітей пільгових категорій із Херсонської області з 17 до 27 грудня 2018 року відпочивають на дитячій туристичній базі «Говерла» с. Ворохта Яремчанської міської ради.

Програмою освітніх, культурно-мистецьких і спортивних заходів передбачено відвідини садиби Святого Миколая (с. Пістинь Косівського району), екскурсію до туркомплексу «Буковель», етнографічно-краєзнавчих музеїв с. Верховини («Вишиванки», «Народних музичних інструментів», кінофільму «Тіні забутих предків»), участь у творчих майстер-класах Яремчанської дитячої школи мистецтв, концерту дитячих фольклорно-етнографічних колективів гуртківців Обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Організацію відпочинку дітей здійснює департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

З метою розвитку пізнавальної активності, формування гуманного відношення тварин, орієнтування дітей на здобуття професій, пов’язаних з тваринами, 29 листопада 2018 року відбувся обласний конкурс «Дивовижний світ тварин» на базі Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

У конкурсі взяли участь команди із закладів загальної середньої та позашкільної освіти Богородчанського, Долинського, Калуського, Надвірнянського, Снятинського та Коломийського районів, а також м. Івано-Франківська.

Учні та вихованці представляли своїх домашніх улюбленців (у вигляді презентацій), а також демонстрували свої знання щодо біологічних особливостей свійських тварин, вміння та навички по догляду за домашніми улюбленцями.

Переможцями серед учнів закладів загальної середньої освіти стали:

- команда Добровлянського НВК Калуської районної ради (І місце);

- команда Солотвинського НВК Богородчанської районної ради  (ІІ місце);

- команда Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Надвірнянської районної ради (ІІІ місце).

Серед вихованців закладів позашкільної освіти переможцями стали:

- команда Богородчанського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Богородчанської районної ради (І місце);

- команда Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради (ІІ місце);

- команда Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру Надвірнянської районної ради (ІІІ місце).

 

З метою підтримки та розвитку системи учнівського самоврядування області 29 листопада 2018 року на базі Яремчанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Яремчанської міської ради відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування. У Зборі взяли участь голова Івано-Франківської обласної ради старшокласників – Олег Олійник, 33 учні – лідери районних, міських, ОТГ рад учнівського самоврядування, їх координатори, а також Ігор Гаврилюк, заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Іван Онутчак, начальник управління освіти виконавчого комітету Яремчанської міської ради. Учасники Збору підвели підсумки роботи за 2018 рік, обмінялись досвідом, а також визначились із завданнями на наступний рік. Крім цього, лідери учнівського самоврядування взяли участь в інтерактивних заняттях з елементами тренінгу та відвідали Карпатський Національний Природний Парк.

 

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації від 21.11.2018 р. № 645 «Про проведення обласного збору лідерів учнівського самоврядування», з метою підтримки, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді Івано-Франківщини, розвитку системи учнівського самоврядування, координації діяльності районних, міських, шкільних формувань учнівського самоврядування 29 листопада 2018 року на базі Яремчанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Яремчанської міської ради відбудеться обласний збір лідерів учнівського самоврядування.

Під час Збору лідери учнівського самоврядування області представлять діяльність Івано-Франківського обласного учнівського самоврядування, а також працюватимуть над визначенням завдань на наступний рік. Крім цього, учасників Збору чекають інтерактивні заняття, заняття з елементами тренінгу та екскурсія до Карпатського Національного Природного Парку.

Сторінка 1 із 10